Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

General Overview

У пошуках оптимального співвідношення капітального та інвестиційного доходу інвестори на ринку приймають найрізноманітніші рішення. Ті з них, які пов’язані з придбанням або продажем існуючого бізнесу, участю у спільних підприємствах або нових проектах, викупом частини або всього бізнесу менеджментом, виділенням із цілого бізнесу його окремих складових несуть в собі суттєві ризики як для менеджменту, так і для власників бізнесу.

При цьому фактор часу також є вкрай важливим: такі рішення визначають розвиток бізнесу у довгостроковій перспективі та можуть бути правильними стратегічно, але у той же час виявитися занадто ресурсовитратними для бізнесу у найближчому майбутньому. Кожний проект слід розглядати, з одного боку, як можливість, якою можна скористатися, та, з іншого боку, як ризик погіршити поточний стан бізнесу.

Професійна команда Alt постійно займається моніторингом ситуації в галузях економіки України та пропонує вам не лише одноразові рекомендації зі стратегічних питань, а цілий ряд практичних послуг, спрямованих на моніторинг проекту з першого дня його реалізації і до моменту його повної інтеграції з бізнесом. 

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD