Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Злиття і поглинання

Під час підготовки угод про злиття та поглинання ми представляємо інтереси як продавців, так і покупців.

Ми більш ніж впевнені, що ви, як потенційний покупець, досить добре вивчили об’єкт вашого інвестування, щоб забезпечити його безболісну інтеграцію у вашу корпоративну структуру. Більш того, ви також чітко визначили всі переваги такого придбання та його синергетичний ефект. Однак, due diligence у нашому виконанні може розкрити перед вами настільки суттєві податкові, фінансові та бізнес ризики, пов’язані з об’єктом інвестування, що кардинальним чином змінить ваше відношення до угоди.

Представляючи ваші інтереси, як покупця, після проведення due diligence ми пропонуємо нашу оцінку ціни угоди, допомагаємо вам у проведенні переговорів з узгодження ціни та інших умов угоди, а також готуємо юридичні документи для її реалізації.

Використовуючи наші партнерські та довгострокові відносини з місцевими і міжнародними фінансовими організаціями та приватними інвесторами, ми можемо сприяти вам у залученні зовнішнього фінансування для реалізації угоди.

Представлення інтересів продавця у загальному вигляді включає наступні етапи:

  • Підготовка інформаційного меморандуму для потенційних покупців або інвесторів; Оцінка бізнесу з використанням різних методів: DCF аналіз, термін окупності, повернення на вкладений капітал та інших;
  • Пошук і проведення переговорів з потенційними покупцями на предмет узгодження умов угоди;
  • Підготовка юридичних документів для завершення угоди.

Наш відділ Корпоративних Фінансів також спеціалізується на індивідуальних рішеннях для приватних інвесторів під час продажу їх частини у бізнесі або вибуття зі складу засновників компанії шляхом реалізації своєї долі власникам, що залишились.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD