Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Злиття і поглинання

Багато прибуткових підприємств знаходяться сьогодні в пошуку можливостей органічного розвитку і зростання як усередині країни, так і за її межами. Дуже часто засобом досягнення таких цілей розглядаються злиття, поглинання чи реорганізація компанії.

Проте, за відсутності належного планування таких транзакцій їх потенційна прибутковість може бути знищена негативними податковими наслідками, що виходять або від об'єкту угоди, або від структури операції. Такі питання необхідно розглядати ще ретельніше в разі міжнародних угод, зважаючи на поєднання різних податкових режимів і бізнесу-культур.

Податкова практика Alt із злиття і поглинань зможе допомогти визначити потенційні ризики і можливості транзакцій, що дозволить уникнути помилок на самій початковій стадії проекту. Співпрацюючи разом з групою Супроводу Транзакцій та іншими фірмами-членами MSI, ми можемо допомогти вам в наступному:

  • проведення д’ю ділідженс (у одній або декількох юрисдикціях) для покупців чи продавців з визначенням та оцінкою можливих податкових наслідків і шляхи їх оптимізації;
  • консультування з різних питань пов'язаних з придбанням компаній, створенням спільних підприємств з метою розробки ефективної структури транзакції;
  • бізнес-моделювання податкових зобов'язань;
  • пост-транзакційні консультації спрямовані на синхронізацію податкових структур об'єктів операції.

Наші податкові консультанти працюють спільно з групою Фінансового Консалтингу, тому, коли ви плануєте складні види реструктуризації, виведення інвестицій чи ліквідацію, ми зможемо відповідним чином визначити податкові наслідки таких видів реорганізації.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD