Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Податковий консалтинг та супроводження податкових перевірок

Постійне дотримання вимог податкового законодавства – завдання, яке ніколи  не було простим в Україні. Як показує практика, саме ця задача є найбільш трудомісткою для вашого податкового персоналу.  У випадку, якщо ви бажаєте змістити фокус уваги з податкових змін на ефективне податкове планування, у вас може просто не виявитися ресурсів для цього.

Послуги Alt з податкового консалтингу дозволяють збільшити загальну ефективність вашої податкової функції за витратам часу і загально-адміністративними витратами, в той же самий час забезпечуючи доступ до фахівців для консультацій з технічних питань оподаткування. Під час надання послуг податкового консалтингу ми використовуємо уніфіковані процеси і технології розроблені під конкретного клієнта.

Новий Податковий Кодекс і складні підзаконні акти в комбінації зі значним тиском з боку податкових органів значною мірою збільшили загальні податкові ризики в Україні. Alt зможе допомогти вам відповідним чином спланувати і спробувати вирішити конфлікти з податковими органами на початковій стадії їх виникнення, знижуючи таким чином загальні адміністративні та податкові витрати.   

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD