Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Корпоративна стратегія

Якщо ви тільки знайомитесь з українським ринком та оцінюєте перспективи і можливості інвестування в одну або кілька галузей, ми рекомендуємо вам прислухатися до голосу професіоналів.

Команда відділу корпоративних фінансів Alt приділить стільки часу для розуміння ваших цілей на українському ринку та корпоративної стратегії, скільки необхідно. Коли ми сформуємо взаємне розуміння можливостей, що відкриваються, та ризиків, пов’язаних з прийняттям стратегічного рішення, ми запропонуємо вам оптимальний план їх мінімізації.

Ми можемо стати вашим першим (і сподіваємось, що не останнім) надійним партнером в Україні, який сконцентрує свої зусилля на моніторингу необхідної вам інформації та її аналізі. Такий аналіз може включати певні галузі та компанії, що їх формують, ринки збуту, потенційних ділових партнерів, постачальників, покупців і основні ризики, пов’язані з діяльністю в Україні. Наші зусилля будуть спрямовані на надання вам детальних рекомендацій, які супроводжуються структурованими аргументами та посиланнями на незалежні джерела інформації.

Послуги професійних консультантів також актуальні для бізнесу, який вже достатньо давно працює в Україні, але на якомусь етапі зіштовхнувся з нездоланною проблемою. Ми повністю розуміємо, що ви знаєте свій бізнес та коріння його проблем набагато глибше будь-якого консультанта. Однак ми у найкоротший період часу можемо подивитись на проблему під іншим кутом зору, використовуючи наш досвід і знання різних галузей економіки, та організувати «мозковий штурм» для її вирішення.

Наш практичний досвід показує, що майже всі хвороби зростання будь-якого бізнесу в Україні викликані недоліком спілкування на стратегічному рівні та інформаційними прогалинами у взаємовідношеннях менеджменту з власниками. Доволі часто ми пропонуємо рішення, в необхідності яких ви впевнені вже доволі тривалий час, але реалізувати їх не було можливості через брак ресурсів або відсутність спільного розуміння проблеми. Виявивши причини проблеми, що виникла, її усунення є вже технічним питанням, відповідь на яке завжди можна знайти на ринку. 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD