Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Управління капіталом засновників

Найважливішим завданням менеджменту є зростання власного капіталу бізнесу, тобто капіталу засновників (акціонерів). Цей беззаперечний факт, тим не менш, складно реалізується на практиці в країнах з нерозвиненим корпоративним законодавством та слабким суспільним контролем. В Україні можна навести багато прикладів, коли менеджмент компанії переслідує власні короткострокові цілі, які досить віддалені від максимізації власного капіталу бізнесу.

Якщо ви як власник (акціонер) вважаєте необхідним залучити незалежного консультанта до процесу прийняття рішення менеджментом, експерти Alt завжди до ваших послуг.

Наша професійна думка може бути сформована з цілого ряду рішень менеджменту як стратегічного характеру (наприклад, вихід на нові ринки або інвестування у виробництво нового продукту), так і операційного (наприклад, зміна або розширення персоналу та придбання нового обладнання). Наші рекомендації містять в собі оцінку впливу кожного управлінського рішення на різні аспекти бізнесу: грошові потоки, чистий прибуток, оподаткування та конкурентоспроможність на ринку. Комплексний аналіз кожного рішення дозволить нам дійти до загального висновку про його позитивний або негативний вплив на власний капітал бізнесу як у короткостроковій, так і у довгостроковій перспективі. 

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD