Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Реорганізація бізнесу

Реорганізація бізнесу, як правило, здійснюється з метою різкої зміни негативних тенденцій в його діяльності або як інструмент впливу на ринкову вартість акцій.

Як правило, під час реорганізації відбуваються наступні суттєві для бізнесу події: зміни у структурі засновників (акціонерів), злиття, поглинання, розділ бізнесу на сегменти, викуп долі або всього капіталу менеджментом або конвертація залученого капіталу у власний. Необхідність реорганізації бізнесу може бути викликана не лише його кризою, але й різноманітними маркетинговими, управлінськими або навіть політичними факторами.

Деякі компанії при досягненні значного розміру зіштовхуються з проблемами, які неможливо розв’язати, що зупиняє їх подальше зростання. Єдиним рішенням у таких ситуаціях може виявитися лише значні зміни в команді менеджменту та у структурі капіталу. Коли ви тільки плануєте різні варіанти реорганізації, залучення незалежного професійного консультанта на цій стадії може виявитися вирішальним фактором успіху.

В якості першого кроку ми пропонуємо комплексний аналіз ситуації з оцінкою всіх ризиків та потенційних зисків від запланованого проекту. У випадку якщо реорганізація виявиться єдиним виходом із ситуації, що склалася, її слід розглядати як окремий проект, реалізація якого має чіткі часові межі.

Експертна група Alt надасть вам план дій з детальним аналізом їх юридичних, податкових, корпоративних та фінансових наслідків. Ми гарантуємо ретельний моніторинг процесу реорганізації, оцінку його впливу на бізнес на кожному етапі проекту та дотримання часового графіку. Розпочавши проект реорганізації бізнесу, ви вступаєте у фазу прийняття швидких та скоординованих рішень під контролем незалежного консультанта.

 


 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD