Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Залучення фінансування

Поточна глобальна фінансова ситуація зробила залучення фінансових коштів значно складнішим та таким, що вимагає сьогодні нових підходів від компаній, які хочуть залучити кошти в будь-якій формі. Фінансові експерти Alt розуміють вимоги інвесторів та пропонують сьогодні свої послуги, що є актуальними на фінансових ринках.

Для компаній, що знаходяться в пошуках фінансування, ми пропонуємо стратегічний консалтинг в сфері залучення різних форм фінансування.

Наші послуги починаються з всебічного аналізу проекту, що дозволяє нам визначити найбільш привабливі форми фінансування для клієнта. Далі ми розробляємо бізнес модель проекту, після чого переходимо до переговорів з інвесторами.

Відділ Корпоративних Фінансів Alt має позитивний досвід та широкий вибір інструментів для представлення вашого бізнесу (проекту) потенційним інвесторам. Консультуючи таких інвесторів на щоденній основі, ми знаємо, як вони думають та в якому форматі очікують отримати інформацію.  Всі інвестори працюють та думають по-різному, тому професійно проведені попередні переговори збережуть багато вашого часу та позбавлять від додаткових витрат в майбутньому. 

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD