Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Фінансування і моніторинг проекту

Якщо ми з вами спробуємо розділити будь-якій бізнес на основний та проектний, то загальна тенденція демонструє, що щоденна діяльність значно краще організована та підкріплена відповідними технологічними і людськими ресурсами.
Деякі компанії розпочинають реалізацію нових проектів без їх попереднього техніко-економічного аналізу в надії витягти їх ресурсами свого основного бізнесу. Як показує наша практика, у деяких випадках нові проекти приречені на провал ще до початку їх реалізації.

Більше того, недостатньо організовані проекти можуть розвалити основний бізнес через хаотичний перерозподіл ресурсів в межах організації. Історія знає багато прикладів, коли провал великого довгострокового проекту призводив до колапсу доволі надійного і процвітаючого бізнесу.

Alt пропонує послуги з проведення техніко-економічного аналізу проекту, його презентації потенційним інвесторам та наступному моніторингу. Якщо в результаті аналізу ми прийдемо до узгодженого висновку, що ваш бізнес не володіє достатніми ресурсами для реалізації проекту, то це не привід відмовлятися від нього. За умови що проект є економічно вигідним та технологічно можливим, залучення адміністративних та фінансових ресурсів не є нездоланною проблемою.

Команда нашого відділу корпоративних фінансів завжди враховує специфіку галузі, в якій працює ваш бізнес, та має досвід не лише проведення техніко-економічного аналізу проекту, але і його моніторингу на всіх основних етапах реалізації. Якщо на якомусь етапі проекту ви прийдете до висновку, що він не виправдовує ваших очікувань або стає збитковим, наші експерти допоможуть вам згорнути проект або вийти з нього з мінімальними втратами.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD