Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Контроль менеджменту

У сучасному динамічному світі нових технологій взаємовідносини між власником бізнесу та менеджментом стають все більш складними. Навіть в найбійльш економічно розвинений країнах ідеальна система внутрішнього контролю, деталізовані політики та процедури не гарантують менеджменту очікуваного ставлення та результатів роботи менеджменту.

В Україні питання контролю роботи менеджменту скоріше за все виявиться головним для кожного інвестора з першого дня. У спробах захисту своїх інтересів багато приватних інвесторів часто покладаються на великі аудиторські фірми в якості елементу зовнішнього контролю. Однак такий підхід лише віддалює їх від вирішення даної проблеми. Аудиторські команди, що постійно змінюються, як правило, обмежені в часі. Крім того, вони опікуються перш за все власним аудиторським ризиком. В результаті питання контролю та ефективності менеджменту просто залишаються за межами зовнішнього аудиту. Для запобігання шахрайству, маніпуляцій та низько ефективної роботи менеджменту власник має організувати контроль, що безпосередньо спрямований на ці ризики.

Alt пропонує вам послуги незалежного, професіонального та досвідченого контролера між вами та менеджментом. Довіра та контроль – ось двоє «китів», на яких може базуватися успіх приватного інвестора в Україні. Через різні причини ви можете повністю довіряти менеджменту у прийнятті операційних та навіть стратегічний рішень. Однак, якщо ви прихильник такого підходу, між вами та менеджментом має стояти незалежний контролер, який представляє ваші інтереси та від якого ви почуєте правду. Протягом багатьох років команди наших внутрішніх аудиторів слідкують за ефективністю роботи менеджменту в якості консультантів та контролерів. Використовуючи свій досвід та знання в різних галузях економіки, наші експерти запропонують вам пакет управлінської звітності, яка дозволить всебічно контролювати діяльність бізнесу. Ці регулярні звіти завжди спрямовані на ключові показники, тренди, що намічаються, та поточний фінансовий стан бізнесу.

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD