Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Внутрішній аудит

В сучасному конкурентному світі та агресивному бізнес середовищі функція контролю має особливе значення. Якщо ваш бізнес вже має відділ внутрішнього аудиту, Рада Директорів чи вищий менеджмент можуть потребувати рекомендацій з його організації та оптимізації його роботи. У випадку залучення Alt, ці рекомендації будуть надані кваліфікованими аудиторами з великим досвідом роботи в різних галузях економіки. Наші експерти також можуть залучатися до особливо складних проектів з внутрішнього аудиту з метою розробки нестандартних інструментів контролю та процедур.

Якщо ж ви стоїте перед дилемою створювати власний відділ внутрішнього аудиту чи залучати зовнішніх аудиторів, наша рекомендація може значно вплинути на ваше рішення. У випадку з зовнішнім аудитом функція контролю залишається незалежною, що для деяких організацій може бути ключовою перевагою. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб стати невід’ємною частиною корпоративної культури вашого бізнесу та виправдати очікування вищого менеджменту. Внутрішній аудит в нашому виконанні часто дозволяє виявити недостатньо ефективні функції, які у випадку їх оптимізації можуть забезпечити значну економію витрат для бізнесу. Наші експерти завжди розуміють бізнес клієнта та володіють різними управлінськими інструментами для вирішення найскладніших задач. Кожен бізнес являє собою унікальне поєднання людей та технологій, тому наші проекти з внутрішнього аудиту часто мають своє продовження в формі навчальних програм для менеджменту.

Якщо ваш бізнес був зареєстрований недавно та швидко розвивається, функція внутрішнього аудиту потребує формалізації процедур, аудиторських програм та форматів звітів. Експерти Alt можуть бути вкрай корисні на цій стадії через володіння практичними розробками в цій галузі.

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD