Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Впровадження інформаційної cистеми

Інформаційна система - це серце вашого бізнесу. Якщо вона не здатна своєчасно забезпечити менеджмент інформацією, що необхідна для управління бізнесом, ризик втратити сам бізнес збільшується у багато разів. Будь-який, навіть самий маленький, бізнес обростає елементами інформаційної системи з першого дня. З розвитком бізнесу ускладнюється і його інформаційна система. Однак рано чи пізно настає момент, коли менеджмент задається питанням, наскільки ця система є надійною, ефективною та підконтрольною.

Для визначення виду інформаційної системи, що відповідає вимогам вашого бізнесу, в якості першого кроку необхідно визначити інформаційні потреби менеджменту. Наші аудитори та IT консультанти допоможуть вам підібрати оптимальний програмний продукт на ринку інтегрованих інформаційних систем та приймуть безпосередню участь в його настройці та впровадженні. Кожна інформаційна система складається з трьох основних етапів: введення даних, їх зберігання та їх виводу у вигляді звітних форм. Останній етап є ключовим, оскільки успіх всього проекту залежатиме від того, наскільки своєчасно та в якому форматі інформація буде надаватися менеджменту для прийняття управлінських рішень.

Наші експерти забезпечують контроль проекту на всіх стадіях його реалізації та гарантують його повну відповідність вимогам менеджменту. 

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD