Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Підбір персоналу

Alt позиціонує себе як ваш надійний партнер на динамічному ринку праці України у галузі фінансів, оподаткування та бухгалтерського обліку. Персонал не випадково вважається найціннішим активом будь-якого бізнесу. На перший погляд, процес підбору персоналу виглядає простим, однак вже з перших же практичних кроків він перетворюється в найбільш делікатну та цікаву сферу консалтингу. Кожний бізнес необхідно розглядати як унікальну організацію з властивою лише їй культурою менеджменту та вимогами до персоналу. Ми уважно вислуховуємо наших клієнтів та підбираємо кандидата, який ідеально відповідає вакантній посаді.

Потенційні кандидати проходять процес попереднього відбору, персонального інтерв’ю та нашу внутрішню програму оцінки. Ключовим елементом програми є письмовий тест, розроблений нашими експертами для кожної позиції окремо. Зміст цього тесту узгоджується з клієнтом і коригується залежно від галузі, в якій кандидат повинен продемонструвати свої професійні знання або практичний досвід.

Ми надаємо послуги з підбору персоналу у сфері, яка відноситься виключно до нашої компетенції:

  • Фінансовий директор (контролер);
  • Внутрішній аудитор;
  • Фінансовий менеджер;
  • Менеджер з питань оподаткування;
  • Головний бухгалтер;
  • Бухгалтер.

Чи ви підбираєте співробітника з найвищою кваліфікацією, чи лише звичайного бухгалтера для щоденної рутинної роботи, у будь-якому випадку ваш бізнес заслуговує індивідуального підходу. Прийняття швидкого та дешевого рішення сьогодні може обернутися для вас суттєвими збитками (втраченими можливостями) вже у найближчій перспективі. Якщо ж ви вирішуєте делегувати підбір персоналу для вашого бізнесу професіоналам у своїй галузі, будь-ласка, надсилайте нам опис відкритої вакансії на цю адресу info@alt.com.ua. Знайти бажану роботу іноді буває настільки ж важко, як і знайти потрібного кандидата. Цей шлях часто нагадує лотерею і може тривати всього один тиждень, а може розтягнутися на довгі місяці. Але будь-який, навіть найдовший, шлях завжди починається з першого кроку, тому ми закликаємо усіх кандидатів надсилати нам свої резюме на адресу info@alt.com.ua. Ваша персональна інформація буде знаходитися в нашій базі даних у повній конфіденційності та використовуватися виключно у ваших інтересах.

 


 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD