Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Розслідування шахрайства та вирішення конфліктів

Шахрайство та небажання менеджменту діяти в інтересах власників часто, на жаль, є частиною операційного бізнесу. Навіть найбільш технологічно вдосконалені системи внутрішнього контролю стають безсилими у випадках змови між ключовими менеджерами всередині організації. Подібна поведінка менеджменту, крім суто фінансових збитків, може завдати значних іміджевих та репутаційних втрат.

Послуга стандартного аудиту не гарантує виявлення фактів шахрайства чи невідповідного витрачання коштів через фундаментальне припущення, що таких фактів в організації не існує. Для виявлення цих фактів необхідне виконання спеціальних процедур командою кваліфікованих та підготовлених експертів.

Відділ спеціальних розслідувань Alt неодноразово демонстрував свої найкращі якості, технологічну компетенцію та розуміння бізнесу в кількох прецедентних справах в Україні, коли були виявлені факти шахрайства та невідповідної поведінки менеджменту.

Ми надаємо послуги з оцінки фінансових збитків та втрачених можливостей для компаній, що приймають участь у судових процесах чи знаходяться у стадії санації. Наші строго конфіденційні розслідування охоплюють виявлення та оцінку наслідків шахрайства, судову експертизу, питання інтелектуальної власності, відмивання грошей та навмисного банкрутства.

Ми також надаємо допомогу нашим клієнтам на стадіях санації чи банкрутства шляхом визначення важливих оцінок, а також здійснення аналітичних та маркетингових досліджень.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD