Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Кризовий менеджмент і відбудова бізнесу

Бізнес, як і самі люди, іноді хворіє. Цей час може стати справжнім іспитом для менеджменту, власників, кредиторів та інших пов’язаних з бізнесом сторін.

Як показує наша практика, під час кризи сторони повинні почути одна одну, оцінити взаємну перспективу та знайти оптимальне рішення для всіх зацікавлених сторін. Перш за все, учасникам бізнесу необхідно уважно проаналізувати та зрозуміти причини ситуації, що склалася. Наступним кроком необхідно звірити очікування зацікавлених сторін. Коли ви чітко визначили поточний стан бізнесу, можна починати розробку антикризової програми.

Незважаючи на причини кризи – різке падіння обсягів продажу, дефіцит грошових коштів, помилкова інвестиційна політика або внутрішні конфлікти менеджменту – для учасників бізнесу вкрай важливо об’єднатися в єдину команду. Однак на цьому етапі дилемою для кожного з них може стати питання чи інвестувати додаткові активи у бізнес, який не виправдав очікування, або вийти з нього зараз та визнати ті збитки, що сформувались на момент початку кризи.

Найбільш правильним рішенням у цій проблемній ситуації виглядає залучення незалежного професійного консультанта для розробки оптимального рішення, тобто звернутися до професіоналів, яким ви довіряєте.

Alt розробить для вас низку аналітичних процедур та ефективних оздоровлюючих заходів. Нашими клієнтами стають як кредитори і засновники бізнесу, що знаходиться у кризовому стані, так і його менеджмент. Наш антикризовий відділ допоможе вам краще зрозуміти фінансовий стан бізнесу, його становище на ринку, причини низьких показників, а також оцінити ризики, пов’язані з можливою програмою оздоровлення. У випадку наявності конфлікту між менеджментом та засновниками ми гарантуємо власникам бізнесу нашу повну підтримку та використання найбільш ефективних методів ведення переговорів для захисту ваших інвестицій.

Якщо ж криза настільки глибока, що банкрутство або ліквідація розглядаються як єдиний можливий вихід із ситуації, що склалася, наші експерти з банкрутства та ліквідації готові надати повний спектр послуг, спрямованих на захист ваших інтересів та мінімізацію збитків. 

 

 


 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD