Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Консолідація фінансової звітності

Наша команда експертів IFRS постійно підтримує наших клієнтів в процесі складання консолідованої звітності. В цій частині IFRS стають дійсно складними иа їх застосування потребує особливих знань.

Ми можемо запропонувати нашим потенційним клієнтам ряд технологічних рішень для фінансової консолідації, починаючи з спеціально розроблених Excel таблиць та закінчуючи спеціальними програмними продуктами, які відштовхуються від залишків оборотних балансів материнської та всіх дочірніх компаній, що формують Групу.

Наш досвід свідчить, що для менеджменту великих Груп складання консолідованої звітності за стандартами IFRS в перший раз може стати великою проблемою. На початковому етапі необхідно оцінити адекватність людських ресурсів та можливості інформаційної системи. Наш внесок на цій стадії може бути визначальним при відборі та організації інформаційної системи, що підходить саме для вашої Групи, та оптимізації часових втрат менеджменту. Кінцевої метою даного проекту має стати така інформаційна система, яка забезпечує прозоре складання консолідованої звітності Групи та її підготовку до зовнішнього аудиту.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD