Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Оцінка бізнесу

Для максимізації вартості бізнесу використовуються різні стратегії. Однак перед розробкою стратегії збільшення вартості бізнесу необхідно визначити його поточну оцінку. Через відсутність єдиної методики оцінки вартості бізнесу оцінка різних консультантів може суттєво відрізнятися. Справедлива ж фактична оцінка визначається самим ринком у момент продажу бізнесу (або його частини). З причини суб’єктивності оцінки вартості бізнесу прозорість методики, що використовується, часто є більш важливою умовою, ніж сама сума оцінки.

Консалтингові послуги з визначення оцінки вартості бізнесу є для Alt однією з ключових сфер, в якій наша команда може продемонструвати знання різних галузей економіки та професійний досвід. Ми сприяємо нашим клієнтам під час реалізації програм реструктуризації, придбання і продажу стратегічних активів, створенні спільних підприємств та реалізації транзакцій зі злиття чи поглинання.

Застосовуючи прозору визнану у всьому світу методику оцінки, ми визначаємо справедливу вартість вашого бізнесу (або його сегментів) на світових ринках. Наші експерти також можуть порекомендувати вам найбільш ефективні кроки з реструктуризації бізнесу, спрямовані на максимізацію його вартості у найближчій перспективі. 

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD