Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Корпоративні податки

Одне з основних завдань наших послуг з Корпоративного оподаткування – зниження ефективної податкової ставки вашого бізнесу в Україні. Ми також зможемо допомогти вам практично у всіх питаннях оподаткування.

Податкові фахівці Alt постійно досліджують останні податкові події, як в Україні, так і за кордоном. Слід зазначити, що зважаючи на постійний розвиток, українське податкове законодавство схильне до частих змін. Саме тому у вас може не виявитися достатньо ресурсів для своєчасного вирішення податкових питань, що накопичилися.

Ми пропонуємо практичний підхід, який полягає в тому, що податкові питання підлягають детальному розгляду з точки зору управління ризиками. Це не лише допоможе вирішити поточні податкові питання, але і дозволяє розробити відповідну податкову стратегію.

На додаток до звичайного консультування, ми зможемо допомогти вам в наступних питаннях:

  • розробка і впровадження податкової стратегії і супутніх податкових політик; • оцінка і вдосконалення податкової методології, що застосовується; • допомога в оцінці, поліпшенні і моніторингу податкових процесів, контролів та управління ризиками; • підтримка в налагодженні стосунків з податковими та іншими державними органами. Кінцевою метою послуг Alt з Корпоративного Оподаткування є допомога клієнтам у впровадженні високоякісної та ефективної податкової функції, яка повністю підтримує загальну бізнес-стратегію компанії.
 

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD