Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Аудиторські послуги

Alt проводить зовнішній незалежний аудит фінансової звітності у відповідності з Міжнародними Стандартами Аудиту. В нашій аудиторській команді ми маємо кількох Сертифікованих Бухгалтерів з міжнародною кваліфікацією ACCA, а також аудиторів, що мають сертифікат Аудиторської Палати України. Всі наші аудитори вільно володіють професійною англійською мовою.

Наші аудитори мають великий міжнародний досвід аудиторських проектів в Лондоні, Цюріху, Москві та Дубаі.

В сучасному конкурентному бізнес середовищі кожен бізнес стикається з проблемою збільшення власної вартості. Аудит у виконанні сертифікованих аудиторів у своєму фундаментальному значенні гарантує, що фінансова звітність даного бізнесу складена у відповідності з певними стандартами. Така гарантія високо цінується інвесторами, кредиторами, клієнтами та суспільством в цілому, збільшуючи таким чином вартість даного бізнесу в їхніх очах.

Все більше і більше українських компаній намагаються знайти фінансування на внутрішньому та зовнішніх фінансових ринках та успішно знаходять його, демонструючи фінансову звітність завірену аудитором в якості конкурентної переваги. Достовірність фінансової інформації, що надається, є критичним фактором для отримання доступу на ринки капіталу.

Alt дотримується унікального підходу до аудиторського процесу, який гарантує повний контакт з менеджментом клієнта, що робить менеджмент частиною даного процесу та збільшує його внесок в загальний успіх проекту.

Залишаючись незалежними аудиторами, ми повністю розкриваємо та пояснюємо клієнтові наші процедури, тести та оцінки. Наша задача полягає у створенні постійного розуміння з боку менеджменту того, що ми робимо та чому ми запитуємо ту чи іншу інформацію. Аудит, як будь-який процес, що виконується людьми, може виявитися творінням мистецтва, до якого доклали руки всі його учасники.

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD