Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

Бухгалтерський облік іноземний компаній

Якщо ви володієте компаніями, що зареєстровані за межами України, вас очікує неминуча проблема організації бухгалтерського обліку таких компаній та подання їх звітності. У випадку залучення іноземних бухгалтерських фірм, процес може бути неефективним через мовний бар’єр, проблем з обміном інформацією та віддаленості відстані.

Alt може цілком успішно виконувати функцію бухгалтерського обліку та звітності для ваших іноземних компаній і Україні. Ми використовуємо міжнародну добре відому бухгалтерську програму, звіти з якої зрозумілі бухгалтерам в усіх частинах світу. При складанні фінальної звітності вашої іноземної компанії слід застосовувати облікову політику групи, якщо ви складаєте консолідовану звітність. Ми також плідно співпрацюємо з вашими аудиторами з метою забезпечення своєчасного подання річної фінансової та податкової звітності. 

В той же час, ми завжди можемо надати вам повний комплекс послуг разом з іншими фірмами-членами MSI:  бухгалтерський облік, фінансова звітність та її аудит, податковий консалтинг, складання та подання податкової звітності.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD