Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

IFRS звітність

Якщо ваша IFRS звітність готова до аудиту або виз находитесь на фінальній стадії її складання, для команди аудиторів Alt завжди буде великою честю приєднатися до менеджменту в ролі незалежних аудиторів.

Для засновників та менеджменту складання консолідованої IFRS звітності в перший раз може виявитися досить болючим процесом. Ми настійливо рекомендуємо такому бізнесу залучати нас до даного процесу на самій початковій стадії. Перша ж зустріч може значно змінити ваше ставлення до майбутньої IFRS звітності вашого бізнесу. Разом з нами цей процес напевно піде швидше та в правильному напрямку.

Українські компанії та групи працюють в деякій мірі в унікальному бізнес середовищі, що звичайно не приймається до уваги Міжнародним Комітетом зі Стандартів Бухгалтерського Обліку (IASB) при написанні Стандартів. Це, в свою чергу, робить процес складання IFRS звітності в Україні унікальним для кожного бізнесу. Таким чином аудитори неминуче стають IFRS консультантами, завданням яких є підвищення якості звітності через виконання основних вимог та концепцій IFRS.

Ми уважно відслідковуємо всі зміни в IFRS та моніторимо публікації IASB. Маючи найвищу серед всіх можливих кваліфікацію, ніші аудитори успішно використовують свій досвід, що вони отримали в великих міжнародних аудиторських фірмах, та підкріплюють його відповідним ставленням та мотивацією.

 


 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD