Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

IFRS для малого та середнього бізнесу

9 липня 2009 року IASB оприлюднила Міжнародний Стандарт Фінансової Звітності (IFRS) для застосування малим та середнім бізнесом. Це окремий стандарт, що складається з 230 сторінок, який містить в собі визначення, вимоги до розкриття інформації та приклади фінансових звітів.

Із самого початку автори стандарту ставили собі за мету розробити єдині правила бухгалтерського обліку та звітності для компаній, розмір яких та наявні ресурси не дозволяють складати повний пакет IFRS звітності, але які при цьому прагнуть стати повноправними учасниками світової торгівлі та фінансових ринків.

В Україні Державна Комісія з Цінних Паперів та Фондового Ринку (ДКЦПФР) вимагає звітність у повному IFRS форматі тільки від тих компаній, що мають оприлюднювати свої фінансову звітність. Для всіх інших компаній застосування IFRS є добровільним. Крім того, власники таких компаній сьогодні мають можливість обирати, який формат IFRS їм застосовувати – повний чи для малого та середнього бізнесу. Наші експерти IFRS розробили спеціальне анкетування, яке дозволяє рекомендувати певний формат IFRS звітності для вашого бізнесу.

IFRS для малого та середнього бізнесу значно спрощує формат звітності та вимоги щодо розкриття інформації. Ми завжди будемо раді розділити з вами наш досвід практичного застосування даного стандарту та допомогти в його адаптації для вашого бізнесу.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD