Alt
ENG  /  RUS  /  UKR
  crowe horwath

IFRS консалтинг

Alt може стати надійним помічником, як для тих компаній, що здійснюють трансформацію української фінансової звітності в IFRS в перший раз, так і для досвідчених компаній, що давно складають IFRS звітність. Наша IFRS команда завжди своєчасно відслідковує всі зміни, що запроваджує IASB, та активно приймає участь в обговоренні потенційних змін.

Існує багато аспектів IFRS, які є унікальними для України. Особливості галузі, до якої належить ваш бізнес, також додають багато нюансів до процесу складання звітності. Маючи великий міжнародний досвід практичного застосування IFRS в різних галузях, наші експерти завжди готові прийти вам на допомогу у розумінні специфічних вимог IFRS та їх застосуванні в вашому конкретному випадку.

Протягом останнього десятиріччя IFRS зазнали цілий ряд концептуальних трансформацій. Загальний напрямок розвитку IFRS сьогодні часто піддається критиці разом з фундаментальними концепціями аудиту та бухгалтерського обліку. Головними причинами такої критики є складність та суб’єктивність IFRS, що віддаліє їх від основних користувачів – власників бізнесу, інвесторів, кредиторів та ділове суспільство в цілому. Однак, IFRS все одно залишаються єдиною базою для бухгалтерського обліку та звітності, яка визнається міжнародною спільнотою, фінансовими ринками та є однією з головних ознак гарного бізнесу.

 

 

 

 

© Alt, 2007-2012 Web-development: ZD